Відбувся захист дипломних робіт студентами денної форми навчання магістерської програми «Страховий менеджмент»11 Лютого 2018р.

5-6 лютого 2018 р. відбувся захист магістерських дипломних робіт студентами денної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», магістерської програми «Страховий менеджмент».

Кафедра страхування вітає своїх випускників з успішним закінченням університету і бажає їм успіхів в житті та кар'єрного зростання.

До захисту було допущено 13 студентів: Бистрановський Віталій, Герасименко Ольга, Кобилкін Владислав, Коваль Олексій, Логінова Анастасія, Нестерчук Максим, Паньків Андрій, Свіженко Артем, Святенко Вадим, Смідович Катерина, Сохацький Ярослав, Цибульський Сергій, Чепурна Альона.

Всі студенті продемонстрували високий рівень знань та дипломних робіт і за результатами захисту отримали позитивні оцінки.

Кращі випускники магістерської програми «Страховий менеджмент» отримали рекомендацію до вступу в аспірантуру для набуття наукового ступеню PhD за спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа та страхування":

1.     Бистрановський Віталій Олегович;

2.     Герасименко Ольга Василівна;

3.     Логінова Анастасія Сергіївна;

4.     Паньків Андрій Ігорович;

5.     Смідович Катерина Олександрівна;

6.    Цибульський Сергій Володимирович .