ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Страховий ринок України в умовах фінансової глобалізації»15 Квітня 2014р.

В Київському національному економічному університеті 10-11 квітня 2014 р. відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Страховий ринок України в умовах фінансової глобалізації».  Конференція зібрала понад 150 учасників з України, Росії, Білорусі, Польщі, в тому числі представників державних органів; вищих навчальних закладів; страхового бізнесу; засобів масової інформації. Українська наука була представлена ученими з усіх регіонів України: Києва, Львова, Луганська, Хмельницького, Харкова, Сум та інших міст. В конференції взяли участь більшість вітчизняних докторів наук, яким присуджено цей ступінь за дослідження в галузі страхування.

10 квітня 2014 р. у конференц-залі головного корпусу КНЕУ ім. Вадима Гетьмана відбулося офіційне відкриття конференції з подальшими доповідями та виступами її учасників. Відкрив конференцію урочистим привітанням перший проректор з науково-педагогічної та наукової роботи КНЕУ, д.е.н., проф. Д.Г.Лук’яненко. З привітальним словом від імені кафедри страхування КНЕУ-організатора  конференції  виступила завідувач кафедри страхування, д.е.н., проф.. О.О.Гаманкова.

Актуальні доповіді, присвячені подоланню кризових явищ на страховому ринку, зробили:

Член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, М.А.Поляков;

Член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, В.П. Левченко;

Голова Ради Ліги страхових організацій України О.Ф. Філонюк;

Генеральний директор Української федерації убезпечення Г.М.Третьякова;

Генеральний директор Моторного (транспортного) страхового бюро України  Н.В. Гудима;

Директор групи страхових компаній «Іллічівська» Ю.П.Гришан;

Голова Правління-президент ПАТ «СК «Скайд» В.М. Стецюк;

Заступник Голова правління АСК «ІНГО Україна»І.П.Філіпенко;

Голова Ради Федерації страхових посередників України І.А.Габідулін;

Професор кафедри економічної теорії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, д.е.н. Л.В.Нечипорук;

Начальник департаменту інформаційного забезпечення, аналізу та методології страхування Моторного (транспортного) страхового бюро України О.В.Машаро;

Заступник Голови Ради Ліги страхових організацій України О.М.Залєтов та інші учасники.

Другий день конференції, 11 квітня 2014 р., був присвячений студентській науці. Більше як 30 студентів фінансово-економічного факультету, в т.ч. студенти магістерської програми «Страховий менеджмент» взяли участь в обговоренні актуальних проблем страхування. Відкрили роботу студентської секції декан фінансово-економічного факультету проф. В.К.Хлівний та завідувач кафедри страхування проф. О.О.Гаманкова. На конференції були присутні і оцінювали доповіді студентів викладачі кафедри страхування та представники страхових компаній «АХА Страхування» (А.Гакало, К.Федорова), «PZUУкраїна»» ( В. Кушніренко), «Скайд» (В. Тронц).

Переможцями студентської секції конференції стали:

-   Добиш І.О., V курс ФЕФ

-   Константінова Ю.П., ІV курс ФЕФ

-   Саркісян А.А., ІV курс ФЕФ

Переможці студентської секції конференції отримали подарунки від страхової компанії «АХА Страхування». Окремо за оригінальні доповіді були нагороджені Білеуш Т.О., ІV курс ФЕФ і Іванова Є.Д., V курс ФЕФ.

Кафедра страхування КНЕУ щиро дякує за спонсорську допомогу у проведенні ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Страховий ринок України в умовах фінансової глобалізації» страховим компаніям: «АХА Страхування» (А.І. Перетяжко); «PZU Україна» (М.Шишко),  «Київський страховий дім» (Я.Подолянко), а також Видавничому дому «Україна Бізнес» (М.М.Степанов-Бачинський).