Результати круглого столу «Інновації в продажах страхових послуг»03 Грудня 2018р.

28 листопада 2018 р. відбувся круглий стіл на тему «Інновації в продажах страхових послуг» за участі студентів освітньо-професійної програми «Страхування та ризик-менеджмент», студентів 4 курсу ФФ, експертів страхового ринку (директора страхового та перестрахового брокера ТОВ «Reunion Ukraine» Янюка Юрія та начальника відділу по роботі з автодилерами АТ «СК «АХА Страхування» Бистрановського Віталія) та викладачів кафедри страхування.

Учасники обговорювали новації в продажах страхових послуг та їх вплив на ринок, можливості, які відкриваються при інтернет-продажах, реалії запровадження електронного полісу в Україні.

Жваву дискусію викликали питання мікрострахування та р2р-страхування, реалії його запровадження в Україні та існуючий міжнародний досвід.