Інформація щодо проведення Олімпіади зі «Страхування»08 Лютого 2019р.

В Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» в лютому 2019 року буде проходити І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за дисципліною «Страхування». Запрошуємо всіх студентів 4-5 курсів спробувати свої сили у виконанні завдань. Переможці (І, ІІ місця)  першого етапу олімпіади будуть запрошені прийняти участь у ІІ етапі, що проходитиме вже третій рік поспіль в Тернопільськомунаціональному економічному університеті.ТНЕУ приймає  і об’єднує  студентів з різних куточків нашої великої держави, зацікавлених  вивчати, а  в майбутньому і розвивати страховий бізнес в Україні. У студентів буде можливість відвідати Марійській духовний центр, що в с. Зарваниця, який віднесено до списку п’ятнадцяти найважливіших святинь католицького світу, а такожвідпочити та здійснити прогулянку вечірнім Тернополем.

Чекаємо майбутніх переможців!