Студентка магістерської програми «Страховий менеджмент» посіла І місце у ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»26 Квітня 2018р.

24 квітня 2018 року у Тернопільському національному економічному університеті відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа». До участі в Олімпіаді подали заявки 82 учасники із 34  вітчизняних закладів освіти. Вже другій рік поспіль ТНЕУ приймає  і об’єднує  студентів з різних куточків нашої великої держави, зацікавлених  вивчати, а  в майбутньому і розвивати страховий бізнес в Україні.

Від ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»  в олімпіаді приймали участь студентки 5 курсу факультету фінансів, що навчаються за програмою «Страховий менеджмент»: Полелюк Тетяна і Рибалка Ірина, які  в нашому університеті стали переможцями першого етапу і посіли  відповідно І і ІІ місця.

Супроводжувала наших студентів  і одночасно  приймала участь як член журі від КНЕУ  к.е.н., доцент кафедри страхування Татаріна Тетяна Володимирівна.

Під час виконання завдань студентами супроводжуючим особам була запропонована екскурсійна поїздка до Марійського духовного центру, що в с. Зарваниця, який віднесено до списку п’ятнадцяти найважливіших святинь католицького світу, пов’язаних з явленнями Діви Марії. У світовому масштабі Зарваниця – це святе місце, де знаходиться чудотворна ікона Матері Божої. Після завершення виконання завдань олімпіади учасники наукового змагання мали можливість відпочити та здійснити прогулянку вечірнім Тернополем.

За оголошеними результатами 25 квітня 2018 року  наша студентка КНЕУ Полелюк Тетяна стала золотим призером олімпіади, оскільки отримала найвищий бал у студентському рейтингу.  Полелюк Тетяну нагороджено дипломом першого ступеня, медаллю, кубком та цінним подарунком – нетбуком. Рибалка Ірина також зайняла  високе за рейтингом - четверте місце.

Вітаємо наших дівчат-переможниць, бажаємо їм нових звершень, успіхів і добробуту!

За вагомий внесок у розвиток наукової діяльності університету, високий організаційний і методичний рівень підготовки кваліфікованих фахівців зі страхування від адміністрації ТНЕУ, Асоціації «Страховий бізнес України», Ліги страхових організацій України, Асоціації «Українська федерація убезпечення» були вручені пам’ятні подарунки та висловлені подяки завідувачу кафедри страхування Гаманковій О.О. і професорсько-викладацькому складу кафедри ДВНЗ ««Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».