Лекція керівника United Loss Adjusters, офіційного представника Cunningham Lindsey Андрія Семенова02 Листопада 2018р.

7 листопада 2018 р. о 8.30 в ауд.012 III корпусу КНЕУ(вул. Дегтярівська, 49-г) за сприяння кафедри страхування відбудеться лекція-workshopз Андрієм Семеновим, керівником United Loss Adjusters, офіційного представника Cunningham Lindsey, найбільшого світового сюрвейєра, що проводить незалежну експертизу страхових подій, визначення причин і розмірів збитку, а також врегулювання збитків за всіма видами ризиків на території України.

Запрошуються студенти та викладачі, які цікавляться проблемами страхового ринку.

Довідка.Компанія «United Loss Adjusters» є частиною глобальної команди Major& ComplexLossTeamв CunninghamLindsey. Major& ComplexLossTeamскладається з більш, ніж 500 осіб по всьому світу. До складу команди входять старші лос-аджастери, спеціалісти у різних сферах регулювання страхових подій. Група Cunningham Lindsey є найбільшою міжнародною сюрвейерською компанією в світі. У розпорядженні групи Cunningham Lindsey більше 600 офісів, розташованих в більш, ніж 60 країнах, що дає можливість швидко вирішувати проблеми незалежно від часу та місця їх виникнення.