Відбувся захист магістерських дипломних робіт по програмі "Страховий менеджмент" студентами заочної форми навчання10 Жовтня 2017р.

9 жовтня 2017 р. відбувся захист магістерських дипломних робіт студентами заочної форми навчання магістерської програми "Страховий менеджмент".

До складу Екзаменаційної комісії увійшли:

Хлівний В.К. – к.е.н., професор кафедри фінансів, декан ФЕФ;

Мурашко О.В. – к.е.н., професор кафедри страхування, заступник декана ФЕФ;

Пікус Р.В. – к.е.н., професор, заступник декана ЕФ з навчально-методичної роботи КНУ ім. Т. Шевченка;

Гаманкова О.О. – д.е.н., професор, завідувач кафедри страхування;

Осадець С.С. – д.е.н., професор кафедри страхування;

Баранов А.Л. – к.е.н., доцент кафедри страхування.

Всі студенти, які були допущені до захисту, продемонстрували високий рівень знань та дипломних робіт і за результатами захисту отримали позитивні оцінки: 67 % студентів отримали «відмінно» і 33% – «добре».

Кафедра страхування вітає своїх випускників з успішним закінченням університету і бажає їм успіхів в кар'єрі та запрошує до вступу в аспірантуру для набуття наукового ступеню PhD за спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа та страхування".