На кафедрі страхування відбувся захист кваліфікаційних бакалаврських робіт у дистанційному режимі12 Червня 2020р.

11-12 червня на кафедрі страхування відбувся захист кваліфікаційних бакалаврських робіт (КБР) студентів 4 курсу денної форми навчання! До захисту було представлено роботи, які присвячені актуальним питанням економіки страхування, державного регулювання, страхового ринку, страхових послуг та інших найактуальніших питань сьогодення. Результати роботи атестаційної комісії у складі к.е.н., доц. Татаріної Т.В., к.е.н., доц. Стецюк Т. І., к.е.н., доц. Димніч О.В., секретаря комісії, ст. викл. Бурбель Л.Ю., ПОКАЗАЛИ, що професорсько-викладацький склад кафедри готує висококваліфікованих бакалаврів, які володіють глибокими теоретичними навичками зі спеціальності 072 «Фінанси,банківська справа та страхування»!

ВІТАЄМО студентів з успішним захистом КБР і запрошуємо на навчання до магістратури для отримання додаткового фаху у галузі знань «управління та адміністрування» спеціалізації «страхування та ризик-менеджмент»!