Стартував проект підготовки фахівців для страхового ринку України09 Квітня 2013р.

26 березня 2013 року розпочалися заняття у рамках програми спеціальної підготовки фахівців для роботи на страховому ринку України, що спільно реалізується Навчально-практичним центром страхового бізнесу та ТОВ «АВАЛОН-КОНСАЛТИНГ ГРУПП». Серед основних напрямків підготовки – ознайомлення з основними бізнес-процесами вітчизняних страховиків, їх організаційною структурою; перестрахувальні операції, організація процесу страхових виплат; укладення договорів страхування; робота з потенційними страхувальниками та інші. Кращі студенти, за їхнім бажанням, матимуть змогу працевлаштуватись у страхових організаціях України.

Набір студентів триває. Для участі у навчанні необхідно зареєструватись, заповнивши відповідну он-лайн форму за посиланням bit.ly/insur_anketa. За додатковою інформацією звертайтесь до Навчально-практичного центру страхового бізнесу кафедри страхування КНЕУ за телефоном (044) 501 9374, на адресу електронної пошти insur@i.ua, insur@kneu.edu.ua. Контакті особи – Інспектор з управління проектами страхової освіти Центру Святослав Дорошенко, 067 6750557, Катерина Третяк 063 3654321.

Для довідки. Компанія «АВАЛОН» спеціалізується на ринку консалтингових послуг України. Одним з основних видів діяльності компанії є кадровий консалтинг на страховому ринку України – підбір персоналу, створення та оформлення кадрової документації, працевлаштування фахівців на страховому ринку.