Кафедра страхування взяла участь у Міжнародній студентській олімпіаді зі страхування25 Листопада 2013р.

На запрошення Міжнародного університету «МІТСО» (м.Мінськ, Білорусь) кафедра страхування взяла участь у Міжнародній студентській олімпіаді зі страхування, яка проходила 20-22 листопада 2013 р. у Мінську.
Організаторами олімпіади, котра зібрала студентів з 15-ти вищих навчальних закладів Білорусі, Росії, України, виступили Міжнародний університет «МІТСО» (Білорусь), Київський національний торговельно-економічний університет (Україна), Вища технічно-економічна школа в м. Ярославі (Польща).

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана представляли студенти ІV курсу 6 групи фінансово-економічного факультету Левченко Олена і Рабосюк Оксана під керівництвом завідувача кафедри страхування д.е.н., професора О.О.Гаманкової.
Представники КНЕУ показали прекрасні результати і увійшли до числа переможців:

Левченко Олена отримала Диплом ІІІ ступеню в індивідуальній першості.

Рабосюк Оксана отримала Диплом І ступеню в номінації «Афоризми зі страхування».

Переможцям було вручено цінні подарунки. Вітаємо наших переможців, пишаємося ними і бажаємо їм успіхів! Більше інформації про Олімпіаду тут