ПІДСУМКИ ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ КАФЕДРИ СТРАХУВАННЯ «ІННОВАЦІЙНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ СТРАХОВОГО РИНКУ УКРАЇНИ»16 Травня 2019р.

В рамках 86-ї щорічної загальноуніверситетської наукової студентської конференції «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти» відбулося засідання секції кафедри страхування «Інноваційні напрямки розвитку страхового ринку України». Учасників привітав та надихнув на гарний продуктивний результат в.о. завідувача кафедри страхування к.е.н., доц. А.Л. Баранов. До складу журі входили провідні викладачі кафедри та самі студенти – учасники конференції.

Участь в конференції прийняли 32 студенти з різних факультетів нашого ВУЗу. Тематика доповідей виявилась дуже різноманітною: кібер-страхування, онлайн-страхування, страхування с/г культур, медичне страхування, автотранспортне страхування та страхування життя, інноваційні та унікальні продукти страхового ринку.

Серед авторів найцікавіших проектів були визначені переможці:

1 місце – Мамедлі Амрах Савалан, МЕ-206, тема доповіді "Можливості впровадження на вітчизняному страховому ринку інноваційного страхового продукту "Страхування артефактів і аккаунтів в онлайн-іграх"", науковий керівник доц. К.В.  Третяк;

2 місце – Дубова Юлія Олександрівна, ФФ-401, тема доповіді "Страхування музейних арт-об'єктів: аналіз ризиків, їх нівелювання", науковий керівник доц. Т.В.  Татаріна;

2 місце – Загоранський Вадим Юрійович та Троцюк Катерина Іванівна, ФФ-403, тема доповіді "Сучасний стан та перспективи розвитку кібер-страхування", науковий керівник ас. Л.В.  Пархета;

3 місце – Коротич Катерина Володимирівна, ФСР-506, тема доповіді "Застосування витратного методу при оцінюванні вартості страхової компанії", науковий керівник доц. А.Л.  Баранов;

3 місце – Ковальчук Ульяна Борисівна, 3 курс, тема доповіді "Необхідність впровадження обов'язкового медичного страхування в Україні", науковий керівник проф. Т.Д.  Кривошлик;

3 місце – Плошниця Станіслав Олексійович, МЕ-205, тема доповіді "Аналіз ефективності та перспектив розвитку унікальних страхових продуктів на вітчизняному страховому ринку", науковий керівник доц. К.В.  Третяк.

Зацікавленість аудиторії була обумовлена високим рівнем презентованих робіт, що є результатом відповідальності, ініціативності та творчості з боку студентів та їх наукових керівників.

Дякуємо нашим студентам за високу якість проведення засідання секції кафедри страхування та бажаємо надалі розвиватися і проводити цікаві наукові дослідження!