IV Міжнародна науково-практична конференція «Страховий ринок України на шляху євроінтеграції»26 Квітня 2018р.

17 квітня пройшов перший день IV Міжнародної науково-практичної конференції «Страховий ринок України на шляху євроінтеграції».

Конференцію відкрив проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, д.е.н, проф., В.І. Чужиков. З вітальним словом виступив декан факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, професор В.К. Хлівний.

Кафедра страхування мала особливих, брендових, топових гостей-практиків і науковців. До нас завітали і виступили з цікавими і ексклюзивними доповідями представники державних установ - член Нацкомфінпослуг, к.е.н., доц., О.М. Залєтов; президент ЛСОУ О.Ф. Філонюк, віце-президент ЛСОУ С.А. Тарасов; президент Української федерації убезпечення, перший віце-президент АТ СК «АХА Страхування» А.І. Перетяжко; голова правління «АСК ІНГО Україна» І.М. Гордієнко; керівник «проекту страхування життя» УФУ Н.Л. Гузей; експерт ЛСОУ, к.е.н., доц., Ю.П. Гришан.

Серед гостей-науковців були присутні колеги з Київського національного університету імені Тараса Шевченка: к.е.н.,проф. кафедри страхування та ризик-менеджменту, заступник декана економічного факультету з навчальної роботи Р.В. Пікус, в.о. завідувача кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту, к.е.н., доц., Н.В. Приказюк, к.е.н., доц., А.С. Шолойко; к.е.н., О.В. Прокофєва, к.е.н., доц., В.І. Нечипоренко, к.е.н., доц., С.Б. Березіна, к.е.н., Д.Д. Третяк, ст. лаб. кафедри В.І. Ерастов; з Національного університету харчових технологій завідувач кафедри фінансів, д.е.н., проф., Л.В. Шірінян; завідувач кафедри страхування Інституту післядипломної освіти та бізнесу, к.е.н., доц. кафедри фінансів, обліку і аналізу, Інституту підприємництва та перспективних технологій, НУ «Львівська політехніка» В.В. Тринчук; з Криворізького економічного інституту КНЕУ, к.е.н., доц., А.А. Супрун; з Університету державної фіскальної служби України, к.е.н., доц., кафедри фінансових ринків Л.О. Позднякова; з Вінницького національного аграрного університету, д.е.н., старший науковий співробітник Ю.В. Алескерова; науковці з Харкова, зокрема, з Національного економічного університету імені Семена Кузнеця, завідувач кафедри управління фінансовими послугами, д.е.н., проф., Н.М. Внукова; з Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, д.е.н., проф., кафедри економічної теорії Л.В. Нечипорук; з Національного університету будівництва та архітектури, к.е.н., доц., кафедри фінансів та кредиту Л.В. Временко та гості з інших вищих навчальних закладів України.

Доповіді, виголошені на конференції були цікавими та унаочнені презентаціями. Були жваві дискусії. Говорили про реформи, про необхідність реального реформування страхового сектору України, про створення ефективної законодавчої бази щодо поступального розвитку цього сектора та багато інших актуальних питань, які об’єднують державних діячів, науковців і практиків.

Підсумки нашої сумісної праці підвела завідувач кафедри страхування ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», д.е.н., проф., О.О. Гаманкова.

Обговорювались питання функціонування глобального світу страхування, до якого прагне Україна.

Дякуємо всім учасникам нашої конференції за плідну працю!