Факультет фінансів

Спільний проект з консалтинговою группою

Зелінська Марина В’ячеславівна, бізнес-тренер, експерт у галузі кадрового консалтингу. Засновник та директор з персоналу ТОВ «АВАЛОН-КОНСАЛТИНГ ГРУПП». В Компанії відповідає за пошук, підготовку та підбір персоналу для страхових компаній та інших учасників страхового ринку. Спеціалізується на створенні структурних підрозділів, що здійснюють продаж страхових послуг, кадровій комплектації таких підрозділів страховиків «під ключ».

З 2005 року працювала у страхових компаніях «АСКА», «Партнер», «Основа». На різних посадах займалась формуванням кадрової стратегії, пошуком, атестацією та підбором персоналу, проведенням семінарів та тренінгів. Розробник тренінгу «Продаж страхових послуг», майстер-класу «Пошук та підбір персоналу».

 

Має більше 8 років досвіду співпраці із ЗМІ, вищими навчальними закладами у галузі спеціальної фахової підготовки студентської молоді, організації переддипломної практики із перспективою подальшого працевлаштування на страховому ринку.

«АВАЛОН – КОНСАЛТИНГ ГРУПП» спеціалізується на ринку консалтингових послуг України. Одним з основних видів діяльності компанії є кадровий консалтинг на страховому ринку України – підбір персоналу, створення та оформлення кадрової документації, працевлаштування фахівців на страховому ринку та інші.

Остання редакція: 07.04.13