ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 15 жовтня 2024 року (засідання відбулося у змішаному форматі)15 Жовтня 2024р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33      Присутні – 26

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

1. Розглянуто питання щодо підготовкидо обрання нового складу вищого колегіального органу громадського самоврядування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана – Конференції трудового колективу Університету (Рішення Вченої ради Університету від 26.09.2024 р.) Вирішено:
    1. До 30 жовтня 2024 р. всім кафедрам факультету фінансів провести збори первинних колективів – кафедр факультету, на яких шляхом прямого відкритого голосування визначити делегатів до складу зборів трудового колективу факультету фінансів (Конференції) за наступною нормою – 1 делегат від кожних двох науково-педагогічних працівників. В розрізі кафедр, виходячи із штатного розкладу: кафедра фінансів імені Віктора Федосова – 12 делегатів; кафедра корпоративних фінансів і контролінгу – 16 делегатів; кафедра банківської справи та страхування – 12 делегатів; кафедра іноземних мов ФФ – 9 делегатів; деканат факультету фінансів – 1 делегат (декан). Протоколи зборів первинних колективів – кафедр факультету до 31.10.2024 р. надати оргкомітету Конференції трудового колективу факультету фінансів.
    2. До 30 жовтня 2024 р. провести збори навчально-допоміжного персоналу факультету фінансів, на яких шляхом прямого відкритого голосування визначити делегатів: до складу Конференції трудового колективу факультету фінансів  у складі 6 осіб; до складу Конференціїпрацівників, які працюють в університеті і не належать до числа науково-педагогічних, наукових та педагогічних працівників Університетуу складі 2 особи (квота 1 делегат на 10 (десять) працівників навчально-допоміжного персоналу факультету фінансів). Протокол конференції (зборів)  навчально-допоміжного персоналу факультету надати оргкомітету Конференції факультету фінансів та оргкомітету Конференціїпрацівників, які працюють в університеті і не належать до числа науково-педагогічних, наукових та педагогічних працівників Університету.
  2. Розглянуто питання щодо проведення Конференції трудового колективу факультету фінансів Університету та про встановлення дати її проведення. Вирішено:
    1. 13 листопада 2024 р. 10-00 провести Конференцію трудового колективу факультету фінансів в онлайн форматі, на якій шляхом прямого відкритого голосування обрати делегатів до складу Конференції трудового колективу Університету. Протоколи конференції надати до оргкомітету Конференції трудового колективу Університету до 17.11.2024. Оприлюднити склад Конференції трудового колективу факультету фінансів на його офіційному веб-сайті.
    2. Встановити на виконання п.8 ст.39 Закону України «Про вищу освіту» кількісний склад органу громадського самоврядування факультету фінансів – Конференції трудового колективу факультету – 66 осіб, у тому числі: представники науково-педагогічних працівників – 50 осіб (штатні викладачі кафедр факультету), 75,76% складу конференції; представники студентів – 10 осіб, 15,15% складу конференції; представники інших категорій працівників, що працюють на факультеті фінансів Університету на постійній основі – 6 осіб, 9,09% складу конференції.
    3. З метою визначення представників науково-педагогічних працівників кафедр факультету у складі конференції трудового колективу факультету провести до «30» жовтня 2024 року збори первинних колективів кафедр факультету фінансів і обрати на них вказану категорію учасників зборів шляхом прямого відкритого голосування. Результати голосування оформити у вигляді протоколу засідання загальних зборів первинних колективів кафедр факультету фінансів.
    4. Клопотати до органів студентського самоврядування визначити відповідно до п.8 ст.39 Закону України «Про вищу освіту» персональний склад представників студентів у складі конференції трудового колективу факультету фінансів і надати відповідні документи до оргкомітету конференції.
    5. З метою визначення представників інших категорій працівників, що працюють на факультеті фінансів Університету на постійній основі, у складі конференції трудового колективу факультету, провести «25» жовтня 2024 року загальні збори навчально-допоміжного персоналу факультету (кафедр, деканату тощо), і обрати на них вказану категорію учасників зборів шляхом прямого відкритого голосування. Результати голосування оформити у вигляді протоколу засідання загальних зборів навчально-допоміжного персоналу факультету фінансів.
    6. Встановити кількісний склад делегатів науково-педагогічних працівників на Конференцію трудового колективу Університету 24 особи (від кожних 4 науково-педагогічних працівників – 1 делегат).В розрізі кафедр, виходячи із штатного розкладу: кафедра фінансів імені Віктора Федосова – 5 делегатів + 1 делегат від деканату (декан); кафедра корпоративних фінансів і контролінгу – 8 делегатів; кафедра банківської справи та страхування – 6 делегатів; кафедра іноземних мов ФФ – 4 делегатів.
    7. Створити організаційний комітет з проведення Конференції трудового колективу факультету фінансів у складі: 1) Ходакевича Сергія Івановича – заступника декана факультету фінансів; 2) Романишина Володимира Орестовича – заступника декана факультету фінансів; 3) Славкової Алли Аркадіївни – секретаря Вченої ради факультету фінансів.