ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про результати засідання Вченої ради факультету фінансів 27 серпня 2024 року (засідання відбулося офлайн)27 Серпня 2024р.

Членів Вченої ради факультету фінансів – 33      Присутні – 29

Головуючий – Голова Вченої ради факультету фінансів - Богдан СТЕЦЕНКО

Секретар Вченої ради факультету фінансів– Алла СЛАВКОВА

1. Узгоджено і затверджено План роботи Вченої ради факультету фінансів на 2024/2025 навчальний рік.
  2. Розглянуто питання щодо виконання рішень Вченої ради факультету фінансів. Визнано виконання рішень Вченої ради факультету фінансів Університету від 27 червня 2024 р. у повному обсязі.
  3. Обговорені рішення Вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та інші нормативні документи Університету. Вирішено інформацію прийняти до відома та до виконання.
  4. Визнано результати підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, а саме: к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Славкової А.А..; к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Пислиці А.В.; к.е.н., доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Рудик Н.В.
  5. Обрано науково-педагогічних працівників за конкурсом на вакантні посади по кафедрам факультету фінансів, а саме: на посаду доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (1 од., вакантна з 01.09.2024 р.) к.е.н., доцента Рудик Наталію Василівну; на посаду доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (1 од., вакантна з 01.09.2024 р.) к.е.н., доцента Захожая Костянтина Валерійовича; на посаду доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (1 од., вакантна з 01.09.2024 р.) к.е.н. Бороденко Тетяну Миколаївну; на посаду доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (1 од., вакантна з 01.09.2024 р.) к.е.н., доцента Коломієць Ганну Богданівну; на посаду доцента кафедри фінансів імені Віктора Федосова Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (0,75 од., вакантна з 01.09.2024 р.) к.е.н. Левченко Катерину Михайлівну; на посаду доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (1 од., вакантна з 01.09.2024 р.) к.е.н., доцента Кудик Тетяну Олексіївну; на посаду доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (1 од., вакантна з 01.09.2024 р.) к.е.н., доцента Шуплат Олену Михайлівну; на посаду доцента кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (1 од., вакантна з 01.09.2024 р.) к.е.н. Лубковського Сергія Анатолійовича; на посаду доцента кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (1 од., вакантна з 01.09.2024 р.) к.е.н., доцента Димніч Ольгу Володимирівну; на посаду доцента кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (1 од., вакантна з 01.09.2024 р.) к.е.н., доцента Брегеду Олену Анатоліївну; на посаду доцента кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (0,75 од., вакантна з 01.09.2024 р.) к.е.н. Стрільчук Юлію Ігорівну; на посаду доцента кафедри банківської справи та страхування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (0,75 од., вакантна з 01.09.2024 р.) к.е.н., доцента Баріду Надію Петрівну; на посаду доцента кафедри іноземних мов факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (1 од., вакантна з 01.09.2024 р.) к.психол.н., доцента Ходакевич Ольгу Георгіївну; на посаду доцента кафедри іноземних мов факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (1 од., вакантна з 01.09.2024 р.) к.пед.н., доцента Максименко Оксану Олексіївну; на посаду доцента кафедри іноземних мов факультету фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (1 од., вакантна з 01.09.2024 р.) к.пед.н., доцента Остапенко Ельвіру Олексіївну.