Колектив кафедри банківської справи Запрошує всіх бажаючих, 04.04.2016 о 13.15 в аудиторії 011 ( 3 корпус за адресою вул. Дегтярівська 49-г) на презентацію-екскурс31 Березня 2016р.

Присутні матимуть змогу ознайомитись з наступними питаннями:

1.     Презентація книги Рота П’єтро « Історія банків. Історія старовинних  банківських установ  у древніх греків і римлян, у середньовічних італійців, а також у Голландії та Німеччині XVIIі XVIIIст./ з примітками та доповненнями  І.І. Кауфмана; переклад та редакція професора кафедри банківської справи І.Б. Івасіва.

Доповідач – проф. Івасів І.Б.

2.     Презентація книги « Перші 10 років банківської справи в Україні» професора Аржевітіна С.М.

Доповідач –завідувач кафедри банківської справи Аржевітін С.М.

3.     Історичний екскурс становлення української банківської системи  практика-першопрохідця, засновника банку «Ажіо» Аржевітіна С.М.

Доповідач - завідувач кафедри банківської справи Аржевітін С.М.

4.     Лотерейний розіграш книг з автографом для переможців

З повагою д.е.н., проф.