Студенти 1 курсу факультету фінансів відвідали головний офіс Sense банку09 Жовтня 2024р.

Ця подія, організована деканом факультету фінансів, д.е.н., проф. Богданом Станіславовичем Стеценком, стала першим знайомством майбутніх фінансистів із захоплюючим, таємничим банківським світом.

Представники банку провели чудову екскурсію та показали, що ж саме відбувається «за лаштунками». Під час візиту студенти поринули у банківське життя, а саме:

- побачили сучасний офіс у стилі loft, наповнений інноваційними рішеннями;

- відвідали ігрові, спортивні кімнати, боксерський ринг та тематичні переговорні кімнати;

- відчули себе у ролі топ-менеджерів в головному залі для переговорів;

- дізналися, який зв’язок між банком та старовинною італійською кав’ярнею (а саме звідти походить слово «банк»);

- відвідали «антиофіс», познайомилися з привидами банку та іншими його таємницями;

- ознайомилися з напрямками роботи банку, його проектами з корпоративної соціальної відповідальності.

Студенти ОПП «Банківський бізнес», «Управління Фінансовим бізнесом», «Корпоративні фінанси» та «Інвестиційний менеджмент» разом з доцентом кафедри банківської справи та страхування к.е.н., Стрільчук Ю. І. отримали позитивні емоції, натхнення та стимул для професійного розвитку. Першокурсники отримали незабутні враження і впевнилися, що бути фінансистом – має sense!

Висловлюємо щиру подяку Sense Bank та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю банку та університету!