Факультет фінансів

23 листопада 2022 року пройшов Х Міжнародний бізнес-форум «НАУКА-БІЗНЕС-ОСВІТА: стратегічне партнерство».23 Листопада 2022р.

Викладачі та студенти факультету фінансів прийняли участь у

Х Міжнародному бізнес-форумі

«НАУКА-БІЗНЕС-ОСВІТА: стратегічне партнерство»

 

23 листопада 2022 року в університеті успішно пройшов Х Міжнародний бізнес-форум «НАУКА-БІЗНЕС-ОСВІТА: стратегічне партнерство».В рамках форуму було проведено панельну дискусію «Як оптимізувати фінанси та інвестиції в умовах воєнного стану?» ініціатором і модератором якої була професорка кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, гарант освітньо-професійної програми «Інвестиційний менеджмент» другого (магістерського) рівня освіти, д.е.н., професор Майорова Т.В.

Відкрив панельну дискусію декан факультету фінансів, д.е.н., професор Стеценко Б.С.

Спікерами панельної дискусії були Антоніна Кутова, директорка Business Clinic KNEU, співзасновниця, керуюча партнерка Pro Capital Investment, консультантка USAID Agro; Андрій Дубас, президент Асоціації українських банків; Галина Васильченко, експертка стратегічного планування, Проєкт USAID Economic Resilience Activity; Микола Смолінський, президент Центральноєвропейської Академії Навчань та Сертифікації, фахівець з пошуку фінансових інструментів та роботі з європейськими фондами, фахівець з європейської інтеграції; Тетяна Котенко, керівниця національного контактного пункту Рамкової програми Європейського Союзу Горизонт 2020 за напрямом «Малі та середні підприємства», підприємниця, експертка Українського фонду стартапів, громадська діячка. Також серед учасників панелі був Березовик Вадим Михайлович - директор та засновник ТОВ «ПроФін консалтинг». Член Наглядової ради КНЕУ імені Вадима Гетьмана, член управляючого комітету Глобальної асоціації ризик професіоналів.

 Головним питанням, яке розглядалося на панельній дискусії «Як оптимізувати фінанси та інвестиції в умовах воєнного стану»,було партнерство держави, бізнесу та освіти у залученні інвестицій на відродження України. Спікерами та учасниками панелі було обговорено низку нагальних проблем, які постають зараз перед країною у формуванні дорожньої карти відбудови України. Окремої уваги приділено державним грантовим інструментам підтримки бізнесу у період воєнного стану. Досить гострими були дискусії щодо ролі банків у формуванні інвестиційного потенціалу домогосподарств і підприємств малого та середнього бізнесу. Також піднімалися питання використання антикризових інструментів грантового фінансування малого та середнього бізнесу України.

У роботі панельної дискусії прийняли участь здобувачі освітніх програм першого, другого та третього рівнів вищої освіти за спеціальністю  072 - Фінанси, банківська справа та страхування.

Відео панельної дискусії можете переглянути за посиланням.