Факультет фінансів

Вступ 2018

          Шановні абітурєнти, вступна компанія ДВНЗ "Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана" регламентується Правилами прийому.  
          Мета даної сторінки - оперативно висвітлювати відповіді на запитання, які найчастіше виникають у вступників на спеціальність 072 "Фінанси, банківська справа та страхування", а також висвітлення ряду загальних питань вступної компанії 2018.
          Починаючи з 02.07.2018 р. стартувала можливість реєстрації електронних кабінетів вступника, на рисунку ничже зображені ключові моменти створення такого кабинету, детальніше можна почитати тут

  

         Наголошуємо, що фотокартки мають бути стандартні: не селфі, не з бокалом чи в купальнику, а виключно ті, що Ви понесете до приймальної комісії після оголошення результатів конкурсу 01.08.2018 р.

         Починаючи з 12.07.2018 р., абітурієнти матимуть можливість подавати свої заяви до омріяних ВНЗ, тож не забувайте у параметрах відбору конкурсних пропозицій вказати «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». 

         Вступники, які претендують на бюджетні місця повинні розуміти, що, починаючи з 2016 р. розподіл місць державного замовлення здійснюється на основі теорії ігр, тобто доведеться розробити індивідуальну стратегію вступу для отримання, такого бажаного, місця державного замовлення.
          Ідеальної стратегії для усіх вступників не існує, однак, ми можемо дати декілька простих порад з чого почати:
1. Пересвідчитися, що конкурсні предмети на обрані Вами спеціальності відповідають власним предметам ЗНО, дле спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" такими предметами є:
                                         1. Українська мова та література (вага 0,2).
                                         2. Математика (вага 0,3).
                                         3. Іноземна мова або географія (вага 0,4).
2. Обчислити свій конкурсний бал. 
Припустимо, що маємо три сертифікати по 190 та атестат з середнім балом 11,3 (що відповідає 193 балам згідно додатку №6 до Правил прийому 2018 ) Тоді наш конкурсний бал становитиме:
190х0,2+190х0,3+190х0,4+193х0,1=190,3.
Пам’ятайте, що за рівного конкурсного балу перевагу має вищий пріоритет.
3. Порівняти свій конкурсний бал з нижнім порогом зарахування на бюджет у минулому році (за спеціальністю 072 по м.Києву такий поріг у 2017 р. був+-175 балів).
4. Розставити перші пріоритети відповідно до того, де Ваша заява буде найбільш конкуретною, враховуючи конкурсний бал і максимальний розмір державного замовлення у обраному ВНЗ (очевидно, що чим більший максимальний обсяг державного замвлення тим вище шанси проходження на бюджет).

 

Нас, часто запитують про гуртожитки і хоча це мало стосується вступної компанії, повідомляємо, що кампус КНЕУ збудований за зразками провідних європейських та американських університетів, тобто це повноцінне студентське містечко практично в самому центрі столиці, більшість гуртожитків знаходиться у пішій доступності до навчальних корпусів, зокрема, відстань від гуртожитку до корпусу факультету фінансів складає менше 1 км. Місцями забезпечуються всі іногородні студенти.
 


 

 

 

 

Остання редакція: 03.07.18