Кафедра інвестиційної діяльності

Кафедра інвестиційної діяльності є однією з провідних кафедр фінансово-економічного факультету Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Вона була створена в процесі розподілу кафедри банківської справи у серпні 1996 року з метою ґрунтовної підготовки фахівців з кредитно-інвестиційного напряму. Одним із засновників кафедри є професор Зуллас Костянтин Григорович, науково-педагогічний стаж якого складає більше 50-ти років. Кафедра інвестиційної діяльності є випускною, до 2004 року на кафедрі навчалися студенти за магістерською програмою «Управління банківськими інвестиціями», з 2004-2005 навчального року введено нову магістерську програму «Фінансування інвестиційних проектів».

З 1996 року по 2007 кафедру очолював доктор економічних наук, професор, Пересада Анатолій Анатолійович.

З 2008 року кафедру банківських інвестицій Київського національного економічного університету очолює кандидат економічних наук, доцент Майорова Тетяна Володимирівна.
В аспірантурі при кафедрі банківських інвестицій були підготовлені молоді вчені, які сьогодні складають основну частину викладацького складу кафедри. Сьогодні вихованці кафедри інвестиційної діяльності університету працюють як у фінансово-кредитних установах, так і практично у всіх галузях народного господарства країни.

Кафедрою активно запроваджується наукове співробітництво з академічним організаціями та іншими навчальними закладами за комплексними темами спільних досліджень із питань інвестиційної діяльності, фінансування інвестиційних проектів, управління фінансовими інвестиціями, а також співробітництво із зарубіжними банківськими установами з метою стажування фахівців. Викладачі кафедри щорічно беруть активну участь у щорічних науково - методичних конференціях університету з питань удосконалення змісту та форм організації навчального процесу відповідно до міжнародних стандартів. Кафедрою проводиться значна науково–дослідницька робота, всі дослідження мають неабияке практичне значення.  До науково – дослідної роботи активно залучаються студенти кафедри: результати студентських досліджень публікуються у студентських тематичних збірниках; студенти залучаються і до участі   у національних студентських олімпіадах та наукових студентських конференціях.

Викладачі

Переглянути викладацький склад кафедри »

Науки бакалаврського рівня
Контактна інформація

Завідувач кафедри —  (044) 455-69-07  вул, Дегтярівська 49г КНЕУ,III корпус, 6 поверх, каб. 065
Кафедра —  (044) 371-62-24  каб. 064
Електронна пошта: bank_inv_kneu@ukr.net, kbi@kneu.edu.ua
Адреса (поштова): 03680,м.Київ, пр. Перемоги, 54/1,КНЕУ

Навчально-методична робота

Викладачами кафедри підготовлено та видано такі підручники та
навчально-методичні посібники:
• Пересада А. А. та ін. «Інвестування»: Навчальний посібник для самостійного вивчення дисципліни. — К.: КНЕУ, 2001 рік.
У навчально-методичному посібнику розглядаються питання організації інвестиційної діяльності фінансово-кредитних установ: методологічні основи інвестування; обґрунтування доцільності інвестування; бюджетування інвестиційних проектів; управління інвестиційним процесом; проектування інвестицій; капіталізація інвестицій. У посібнику детально аналізуються і вивчаються різні аспекти організації і реалізації інвестиційного процесу: форми інвестування, суб’єкти інвестиційної діяльності, напрями та об’єкти інвестування, інвестиційні ризики, фінансове забезпечення, передінвестиційні дослідження, процес інвестування капіталу, оцінка грошових потоків за проектом, методи оцінки реальних інвестиційних проектів, вартість капіталу, фінансове планування інвестицій, макроекономічне регулювання інвестиційного процесу