Міжнародна науково-практична конференція «Проектний підхід та інновації в освіті в контексті інтеграції до європейського освітнього простору» (21.03.2018)28 Грудня 2017р.

Шановні колеги!

21 березня 2018 р. у м. Лодзь (Польща) на базі Університету Суспільних Наук (UNS) за ініціативи Центральноєвропейської Академії Навчань та Сертифікації (CEASC) (Польща) та кафедри інвестиційної діяльності ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» (Україна) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Проектний підхід та інновації в освіті в контексті інтеграції до європейського освітнього простору».

Конференція проводиться в рамках програми закордонного стажування для науковців

«Інноваційний навчальний заклад 21 століття – європейський досвід в рамках LLP моделі Європейської комісії» (18-22 березня 2018 року)

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1.   Інноваційні освітні методи та технології в рамках проектного підходу

2.   Бізнес-освіта як ключова передумова інноваційного розвитку малого та середнього підприємництва

3.   Фінансові, політичні та соціальні виклики в освіті у контексті інтеграції до європейського освітнього простору

4.   Сучасний освітній менеджмент: економічні та організаційні засоби реалізації в Україні, Європі та світі

5.   Психологічні, педагогічні та інституційні умови запровадження європейських стандартів вищої освіти

6.   STEM-освіта як шлях до інноваційного розвитку в рамках єдиного відкритого освітнього простору

7.   Фінансування проектів в умовах євроінтеграції

Під час роботи конференції заплановано проведення панельних дискусій.

До участі запрошуються викладачі, науковці, представники бізнесу, державні діячі.

За результатами роботи конференції буде видано електронний збірник тез доповідей.

Для заповнення оn-line заявки учасника заходу перейдіть за посиланням.

Детально про участь у конференції можна дізнатись у інформаційному листі.

Адреса оргкомітету:

03680, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-Г, 3 корпус,

ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана»,

кафедра інвестиційної діяльності (ауд. 064)

E-mail: konf_poland@ukr.net

Контактні особи:

Горкавчук Ольга Олександрівна, керівник проектів Фундації CEASC:

тел. 38 (093) 210-93-42, 38 (097) 159-96-44 (Viber), ceasc.bw@gmail.com

Петренко Ірина Павлівнадоцент каф. інвестиційної діяльності:

тел. 38 (097) 223-14-04 (Viber) konf_poland@ukr.net

Детальніше тут: http://www.ceasc-bw.com/products/mizhnarodna-naukovo-praktichna-konferentsiya/