26 квітня 2016 р. у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбулась відкрита лекція Сергія Черненка, голови правління «Першого Українського Міжнародного Банку» на тему «Кар’эра в банку»28 Квітня 2016р.

Захід був організований за ініціативи завідувача кафедри інвестиційної діяльності, д.е.н., професора Тетяни Володимирівни Майорової, к.е.н., доцента кафедри банківської справи Сергія Іванович Ходакевича та власне керівництва ПАТ «ПУМБ».
У своєму виступі пан Черненко розповів про особливості працевлаштування у банку, а також поділився особистим досвідом щодо побудови успішної кар’єри. Студенти та викладачі із зацікавленням слухали доповідача, виявивши особливий інтерес до порад щодо професійних орієнтирів та життєвих пріоритетів майбутнього фахівця.

Кафедра інвестиційної діяльності висловлює щиру подяку особисто Сергію Черненку та організаторам заходу за цікаву та змістовну лекцію і сподівається на подальшу плідну співпрацю.