Круглий стіл «Іноземні банківські інвестиції: стан та перспективи розвитку»23 Березня 2012р.

Кафедра банківських інвестицій кредитно-економічного факультету ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Французько-український інститут менеджменту  23 березня 2012 року організували та провели круглий стіл «Іноземні банківські інвестиції: стан та перспективи розвитку».

Ціллю круглого столу: був обмін досвідом у питаннях стосовно основних стратегії діяльності іноземних банків на ринку  банківських послуг в Україні; пріоритетних напрямках кредитування іноземними банками; проблем входу та виходу банківського капіталу; вплив валютних коливань на стабільність іноземних банків в Україні; визначення перспективних науково-практичних напрямів досліджень, спільне визначення професійних компетенцій випускників, встановлення та налагодження контактів учасників.

Головними учасниками були Володимир Іванович Міщенко – директор Центру наукових досліджень НБУ; Олександр Охріменко - президент Українського аналітичного центру, к.е.н.; Тетяна Шаповал - директор Департаменту розвитку продуктів роздрібного бізнесу ПАТ «Креді Агріколь»; Аліна Капуловська - PR-менеджер ПАТ «Креді Агріколь»; Михайло Іванович Савлук – д.е.н., проф.,  Михайло Іванович Диба - декан кредитно-економічного факультету, Роман Корнелюк – к.е.н.,  викладачі кафедри банківських інвестицій та банківської справи, а також студенти не тільки ДВНЗ «КНЕУ імені В. Гетьмана», але й гості із Тернопільського національного економічного університету (Чіонго Калала Седрік).

Прес-реліз

Фотозвіт :