Про результати захисту магістерських дипломних робіт за програмою «Фінансування інвестиційних проектів» у 2017 р.13 Лютого 2017р.

8-9 лютого 2017 р. на кафедрі інвестиційної діяльності відбувся захист магістерських дипломних робіт за програмою «Фінансування інвестиційних проектів». Протягом двох днів студенти денної форми навчання, майбутні магістри представляли результати своїх досліджень у ході публічного захисту перед Екзаменаційною комісією з атестації здобувачів вищої освіти. До складу комісії увійшли д.е.н., професор, завідувач кафедри інвестиційної діяльності Тетяна Володимирівна Майорова, д.е.н., професор, Володимир Леонтійович Смагін та д.е.н., професор Сергій Володимирович Онікієнко. На заході також були присутні інші викладачі кафедри інвестиційної діяльності.

Захист розпочався зі вступного слова Тетяни Володимирівни Майорової, яка привітала майбутніх магістрів, виразила сподівання на їх продуктивну роботу та високу якість підготовки до виступів.

Цього року обрані теми були цікавими та актуальними, спричинивши жваве обговорення. Заслухавши доповіді 30 студентів, ознайомившись із змістом магістерської дипломної роботи, відгуками наукових керівників та зовнішніх рецензентів, Екзаменаційна комісія з атестації здобувачів вищої освіти прийняла рішення щодо оцінок за виконану роботу. Серед них – 14 робіт з оцінкою «відмінно» та решта - з оцінкою «добре».

В цілому можна говорити про високий рівень підготовки наших студентів до презентації дипломних робіт. Висловлюємо їм свої вітання із таким успішним «перетином фінішної стрічки» на шляху до здобуття почесного звання магістрів та бажаємо успіхів у їх подальшому професійному житті!

Із фото захисту можна ознайомитись тут.