Вітаємо переможців та учасників І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Інвестування»!17 Лютого 2017р.

17 лютого 2017 року на базі кафедри інвестиційної діяльності відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування». Явка була рекордною -  участь у змаганнях узяли 32 студенти 4 курсу фінансово-економічного факультету.

До організаційного комітету І туру олімпіади увійшли:

1. Майорова Т. В., зав. каф. інвестиційної діяльності, д.е.н., професор (голова)

2. Петренко І. П., заступник зав. каф. з наукової роботи, к.е.н., доцент каф. інвестиційної діяльності (заступник голови)

3. Урванцева С. В., к.е.н., доцент каф. інвестиційної діяльності

4. Поліщук Є. А., к.е.н., доцент каф. інвестиційної діяльності

5. Бороденко С. М., старший викладач інвестиційної діяльності

На олімпіаді учасникам було запропоновано вирішити 100-бальний білет, який містив 8 закритих тестових запитань, 4 відкриті тестові завдання, одне творче теоретичне питання та 5 задач різного рівня складності.

За результатами перевірки завдань олімпіади було присуджено:

1-е місце із кількістю балів 74 – Бричці Соломії Миколаївні, студентці 6 групи 4 курсу фінансово-економічного факультету;

2-е місце із кількістю балів 62 – Безпалому Роману Валерійовичу, студенту 2 групи 4 курсу фінансово-економічного факультету.

Бричка Соломія та Безпалий Роман представлять наш університет у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з «Інвестування» (секція бакалаврів), який відбудеться 13-14 квітня 2014 р. на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури.

Кафедра інвестиційної діяльності щиро вітає переможців, висловлює подяку усім учасникам олімпіади за виявлену активність та зацікавленість до заходу та бажає їм успіхів у навчанні і досягненні нових вершин.