Про результати зустрічі з учнями Петропавлівської загальноосвітньої школи15 Лютого 2017р.

8 лютого 2017 року доцент кафедри інвестиційної діяльності Поліщук Є.А. провела профорієнтаційний захід для учнів 9-11 класів Петропавлівської загальноосвітньої школи. В ході зустрічі були обговорені можливості під час навчання у ДВНЗ «Київський національнийекономічний університет імені Вадима Гетьмана» на фінансово-економічному факультеті. Учнів було запрошено на День відкритих дверей 11 лютого 2017 року у Центрі культури та мистецтв КНЕУ. Школярі цікавилися темою включеного навчання. Учні ставили питання щодо інфраструктури університету, можливостей занять спортом, науковою діяльністю.

Під час зустрічі виявилося, що деякі учні вже налаштовані на вступ до нашого університету, зокрема, на фінансово-економічний факультет. З адміністрацією закладу було домовлено про подальшу профорієнтаційну співпрацю.