Завершився ІІ тур Першого міжнародного конкурсу студентських наукових робіт09 Квітня 2014р.

Першого квітня 2014 року відбувся ІІ тур конкурсу "Кредитно-банківська система:історія, сучасність та перспективи розвитку". В очному турі було представлено 12 робіт студентів з ВНЗ різних регіонів України. Члени журі та гості конкурсу відмітили високий науковий рівень представлених робіт, які були присвячені різним сапектам банківської діяльності (завантажити програму конкурсу).

В організації конкурсу, у якості членів журі та оргкомітету, взяли участь представники університетів України та Російської Федерації: КНЕУ імені В.Гетьмана, ХІБС УБС НБУ, КНУ імені Т.Шевченка, СПБДЕУ, СПБДУ. Безцінний внесок в організацію конкурсу зробили і представники бізнесу, зокрема, Перше міжнародне фінансове агентство виступило у якості генерального спонсора конкурсу, а його представники взяли участь в роботі журі. Також, організація конкурсу була би неможлива без участі активістів студентської академічної ради КНЕУ ім.В.Гетьмана.

Переможці ІІ туру конкурсу отримали грамоти та цінні призи, а учасники, які зайняли перше і друге місця - грошові премії від генерального спонсора конкурсу.