Факультет фінансів

Студентки факультету фінансів ОП «Корпоративні фінанси» серед переможців StartUp school KNEU PITCH DAY07 Травня 2024р.

Студентки ОП «Корпоративні фінанси» Вікторія Руда та Анастасія Кириленко приєдналися до Стартапу Школи КНЕУ, у фінальному батлі якої отримали переможне 2-ге місце та 75 тис. грн на втілення своєї бізнес-ідеї (RealChain). Дякуємо кафедрі бізнес-економіки та підприємництва за високий рівень організації батлу.

Презентований стартап тісно пов’язаний з темою дипломної роботи Вікторії “Блокчейн-технології для фінансування бізнесу”. Сучасний бізнес потребує інноваційних рішень. Бізнес-ідея «RealChain» - це фінансовий стартап по роботі з RWA (real world assets – токенізовані реальні активи). Стартап є надзвичайно актуальним, оскільки в Україні завершено розробку прототипу блокчейн-реєстру власності. Проєкт «RealChain» включає розробку:

- маркетплейсу для здійснення угод купівлі/продажу токенізованих реальних активів;

- лендінгові платформи з можливістю отримати гроші під заставу RWA-активів;

- RWA Launchpad – інфраструктура для токенізації реальних активів.

За реалізації ідеї фінтех-стартапу переможцям сталися у пригоді знання, які вони отримали у рамках дисциплін «Фінтех у бізнесі», «Блокчейн технології у фінансування бізнесу», «Стартап фандрейзинг».  Студентки проявили відмінний рівень володіння загальними та спеціальними компетентностями за ОП «Корпоративні фінанси».

Основні із них:

 

  • здатність працювати у команді та застосовувати знання у практичних ситуаціях;
  • навички використання інформаційних та комунікаційних технологій;
  • здатність застосовувати новітні фінансові цифрові технології та інструменти фінансування компаній коштом власного, боргового та гібридного капіталу;
  • здатність оцінювати та планувати інвестиції підприємств в урахуванні ризиків та невизначеності.

У цілому, проєкт Вікторії та Анастасії є яскравим прикладом реалізації філософії підготовки фахівців за ОП «Корпоративні фінанси», випускники якої постійно шукають нові виклики та можливості. Наші студенти та випускники не бояться покинути зону комфорту, а успішно долають челленджі та стають лідерами.

Ще раз вітаємо дівчат та їх консультанта (проф. кафедри корпоративних фінансів і контролінгу А. Іващенко) з успіхом!!! Сподіваємося, ми ще не раз почуємо про RealChain.

Детальна інформація за посиланням