Обговорення проблем валютного ринку та інструментарію валютного регулювання на засіданні наукового студентського гуртка «Гроші та кредит»27 Березня 2024р.

На засіданні наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» кафедри банківської справи та страхування для здобувачів ОП «Банківський бізнес» та ОП «Управління фінансовим бізнесом» (керівник – проф. Циганова Н.В.) 27 березня 2024 р. мали плідну дискусію щодо впливу воєнного стану на курс гривні, кон’юнктуру валютного ринку, ефективність заходів валютного регулювання, інтегрованість України у світовий фінансових простір, стан зарубіжних фінансових ринків, у тому числі європейського. Доповідачами виступили Анопрієнко Аліна (ФБ-202), Крук Назар (ФБ-201) та Аксьонова Єлизавета (ФБ-201).
Наступне засідання гуртка заплановане на 10 квітня і буде присвячене останнім змінам монетарного регулювання в Україні та світі.