ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ-го Всеукраїнського конкурсу талановитої молоді у сфері грошей, банківської справи та фінансового бізнесу17 Травня 2023р.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

17травня 2023 року на факультеті фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьманапройшов Грандфінал і були підведені підсумки ІІІ-го Всеукраїнського конкурсу талановитої молоді у сфері грошей, банківської справи та фінансового бізнесу.

Конкурс проходив у 2 етапи з 23 березня по 17 травня.

За результатом 1 туру за двома напрямами – Віртуальна економічна гра «Стратегія банку на рику фінансових послуг» і Конкурс творчих презентацій, прийняли участь більше 80 учнів шкіл, студентів коледжів і бакалаврату ВНЗ зі всієї України.

Детально про географію учасників, результати 1 туру та спонсорів можна дізнатися тут

За напрямком «Конкурс творчих презентацій» було розглянуто 51 роботу, з яких шляхом перехресного рецензування 17 визначено фіналістами.

За напрямком «Віртуальна економічна гра» серед 19учасників, що виконали всі завдання, Журі напрямку обрало для участі у Грандфіналі  6 конкурсантів

Всі 23 переможці !1 туру були запрошені і прийняли участь у Грандфіналі

Грандфінал Конкурсупройшов онлайн в середовищі Zoom у формі конференції переможців І туру, де учасники презентували свої тіворчі презентаціїї і захищали обрані стратегії Гри перед фаховим журі.

Відкрила КонкурсГолова оргкомітету к.е.н., доц, кафедри банківської справи Ірина Охрименко, яка привітала всіх учасників, наукових керівників і Журі Конкурсу. Розповіла про Історію започаткування Конкурсу та його проведення у попередні роки, подякувала за участь у конкурсі та побажала успіхів всім учасникам.

Далі з вітальним словом виступив Декан Факультету фінансів д.е.н., проф. Богдан Стеценко, який наголосив про важливість таких просвітницьких заходів і мотивування талановитої молоді до розвитку своєї освітньої і наукової траєкторії.

З вітальним словом до учасників конкурсу також звернувся випускник факультету фінансів КНЕУ за спеціальністю Банківська справа, а нині успішний банкір - Ігор Тихонов, Голова Правління Кредитвестбанку, який є постійним спонсором Конкурсу. Він також привітав учасників, поділився влансим досвідом кар’єрного зростання і висловився про важливість просування серед молоді прагнення до свого особистісного розвитку, а також підкреслив, що немає нічого неможливого для тих, хто реально втілює свої мрії.

З вітальним словом до учасників Конкурсу та з подякою до Спонсорів – АТ Кредитвестбанк та Страхової компанії АРКС - виступила завідувач кафедри банківської справи та страхування д.е.н., проф. ЛюдмилаПримостка.

Журі Конкурсубуло представлено провідними викладачами кафедри банківської справи та страхування, а також провідними практиками банківського і страхового бізнесу:

Голова журі :

Лавренюк В.В. к.е.н., доцент, доцент кафедри банківської справи та страхування

Члени журі:

Ярошенко С.С., директор департаменту казначейства АТ Кредитвестбанк

Шуляк Д.А., директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу ПрАТ СК АРКС

Циганова Н.В., д.е.н., професор кафедри банківської справи та страхування КНЕУ

Демченко В.О., к.е.н., доцент кафедри банківської справи та страхування КНЕУ

Конкурс пройшов у динамічній, конструктивній обстановціі дружній амосфері. Учасники Грандфіналу почерзі презентували свої творчі роботи і обрані банківські стратегії та відповідали на запитання членам журі.

У перерві між напрямками з привітанням і власними спогадами про участь у попередньому Конкурсі, який відбувся у 2019 р. виступив вже теперішній студент 4 курсу бакалаврату ОПП «Банківський бізнес» Богдан Прилуцький, який поділився власним досвідом, як у Конкурсі надихнула його на навчання за Фінансово-банківським напрямом та заохотив учасників до навчання у КНЕУ.

Голова журі, к.е.н, доценткафедрибанківської справи та страхування КНЕУ Владислав Лавренюкв своєму виступі перед оголошенням переможців – подякував членам журі за плідну роботу, додатково відзначивши високий рівень рецензування робіт у першому(заочному) туріі висловивши подяку всім рецензентам (викладачам кафедри), хто долучилися до цього.

Після цього було оголошено результати Грандфіналу Віртуальної економічної гри та Конкурсу творчих презентацій.

З офіційними результатами кожного напрямку можна ознайомитись у Протоколі Грандфіналу

Перед учасниками конкурсу також виступили члени Журі Сергій Ярошенко, Дмитро Шуляк, Надія Циганова, Віталія Демченко, які відмітили високий рівень знань, гарну підготовку робіт і сильні захисти учасників, а також привітали всіх з вдалим виступом.

З заключним словом виступила Голова Оргкомітету Конкурсу Ірина Охрименко, яка також привітала Переможців Грандфіналу, підкреслила високий рівень виступів і подякувала за підготовку конкурсантів їх наукових керівників, Журі Конкурсу за плідну роботу та Спонсорів АТ Кредитвестбанк та ПрАТ СК  АРКС за неоціненну допомогу і підтримку у проведенні Конкурсу. Побажала всім успіхів і зустрітися знову у КНЕУ.

Також було висловлено побажання продовжувати Конкурс у наступному році зі сподіванням на відродження у реальному контакті.

Окрему подяку за вдалу підготовку і проведення Конкурсу висловлено членам Оргкомітету, та особливо Демченко В.О. та Охрименко І.Б.

Відеозапис Конкурсу можна переглянути на Yotub-каналі кафедри за посиланням

Дипломи переможців та Подяки науковим керівникам розіслані Оргкомітетом електронною поштою.

Крім того, як і було обіцяно, всім учасникам Грандфіналу особисто розіслано цінні призи та відзнаки від Спонсорів та Оргкомітету.

Оргкомітет Конкурсу і кафедра банківської справи та страхування Факультету фінансіввисловлює щиру подяку всім учасникам і науковим керівникам, вітає з досягнутими результатами і бажає нових успіхів під мирним небом вільної і незалежної України!

До  нових зустрічей у КНЕУ імені Вадима Гетьмана!