Зустріч здобувачів ОПП "Управління фінансовим бізнесом" з роботодавцями26 Березня 2024р.

В межах сприяння працевлаштуванню здобувачів ОПП "Управління фінансовим бізнесом" відбулася зустріч з представниками страхової компанії ПрАТ «Велта». Експерти компанії поділилися цінними інсайтами страхового бізнесу та ознайомили студентів з кар'єрними перспективами у своїй компанії.

Такі зустрічі відкривають нові горизонти для професійного та особистісного розвитку студентів, а також сприяють налагодженню корисних зв'язків. Висловлюємо подяку компанії ПрАТ "Велта" за співпрацю та надання можливостей для професійного розвитку молоді.

Слідкуйте за анаонсами кафедри банківської справи та страхування щодо кар'єрних можливостей!