Закордонне стажування доцента Білошапки В.С. , доцента Охрименко І.Б. та старшого викладача Кривоноса А.О22 Квітня 2018р.

Нещодавно наші колеги- к.е.н., доц. Білошапка В.С. , к.е.н., доц. Охрименко І.Б. та старший викладач Кривонос А.О повернулись із закордонного стажування в країнах ЄС.
Ми запитали  наших колег про враження від стажування, і отримали відповідь:-« Стажування, де поєдналися принципово різні підходи до освітнього процесу - трохи схоластичний словацький, дуже яскравий угорський та, безумовно, найдовершеніший - австрійський!».
 Колектив кафедри банківської справи вітає к.е.н., доц. Білошапку В.С. , к.е.н., доц. Охрименко І.Б. та старшого викладача Кривоноса А.О з успішним стажуванням та отриманням сертифікатів європейського зразка!