Чергове засідання студентського наукового гуртка23 Листопада 2017р.

Обговорення актуальних проблем банківської діяльності

22 листопада2017 р. на кафедрі банківської справи відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» для студентів спеціалізації «Кредит» (керівник – Н.В. Циганова). Тема засідання: «Діяльність банків в умовах волатильності фінансових ринків та банківські інновації».Присутні студенти і викладачі з інтересом заслухали та обговорили виступи Куксінського Максима«Шляхи відновлення банківського кредитування в Україні», науковий керівник доц. Остапишин Т.П.), Стрельченко Анастасії «Інновації на ринку банківських послуг», науковий керівник доц. Циганова Н.В.), Лебедко Наталії «Кредитування студентської молоді  в зарубіжних країнах», науковий керівник доц. Стрільчук Л.В.), Мушки Анни («Кредити на  освіту в Україні», науковий керівник ст. викл. Ситник О.В.), Трощенко Інни  («Крауфандингові платформи як особливий вид кредитування», науковий керівник доц. Корнилюк Р.В.). Особлива подяка за активну участь у обговоренні доц. Р.В. Корнилюку, проф. І.Б. Івасіву, ас. Ю. Стрільчук.

Наступне засідання гуртка відбудеться 6 грудня і буде присвячене проблемам монетарного регулювання та діяльності центральних банків.