Відбулось засідання кафедри (22.03.2023 р.)23 Березня 2023р.

22 березня о 14-30 онлайн в середовищі Zoom відбулось чергове засідання кафедри банківської справи та страхування.
Розглянуті зазначені питання:
1. Про рішення Вченої ради Університету від 23 лютого 2023 р.
2. Про атестацію аспірантів заочної форми навчання весняного вступу.
3. Про рекомендацію до вступу до докторантури.
4. Рекомендація щодо присвоєння вченого звання «доцент» к.е.н. Стрільчук Ю.І.
5. Про затвердження «Методичних рекомендацій щодо проходження практики для здобувачів першого (бакалаврського) рівня навчання за ОПП кафедри».
6. Про проведення ювілейної 90-ї щорічної студентської наукової конференції КНЕУ «Інноваційні проєкти для післявоєнного відновлення та розвитку України», по платформі кафедри в асинхронному режимі з 17 квітня по 20 травня 2023 р. на платформі кафедри "Банківський та страховий бізнес у післявоєнній відбудові України".
7. Про рекомендацію нової освітньо-професійної програми «Страхування та фінансова безпека» підготовки здобувачів другого магістерського рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» галузі знань 07 «Адміністрування та управління» підготовки здобувачів очної (денної) форми навчання та навчального плану.
8. Про контроль введення електронних журналів викладачами кафедри.
9. Про виконання регламенту написання бакалаврських дипломних робіт здобувачів денної форми навчання.
10. Про підготовку робочих програм та навчально-методичних матеріалів.
11. Про проведення 28 березня 2023 року профорієнтаційного заходу «Всеукраїнський фінансовий батл «Управління життєвим капіталом».
12. Про результати підвищення кваліфікації викладачами кафедри.
13. Різне.
Засідання пройшло в робочій обстановці і завершилось повним розглядом всіх питань.