Професор кафедри Андрій Нікітін увійшов до складу Виконкому УТФА24 Березня 2023р.

24 березня у дистанційному режимі відбулось щорічні загальні збори громадської організації «Українське товариство фінансових аналітиків». ГО «УТФА» існує вже понад 30 років та об`єднує справжніх професіоналів фінансового ринку. Серед дійсних членів Товариства - нинішні і колишні співробітники державних регуляторів фінансового ринку і фондових бірж; великих комерційних банків і страхових компаній; інвестиційних банків і компаній з управління активами; рейтингових агентств, оцінювачів і аудиторських компаній.

Крім традиційних робочих питань, на зборах вирішувались і статутні питання щодо обрання керівництва організації. На наступні три роки було переобрано президента УТФА Юрія Прозорова. У склад Виконкому, постійно діючого колегіального органу, який представляє інтереси Членів Товариства в перерві між Загальними Зборами Членів Товариства, вперше було обрано професора кафедри банківської справи та страхування Андрія Нікітіна. Андрій Нікітін є членом УТФА з 2014 року, вже не перший рік очолює Комісію УТФА з навчання та кваліфікації. Під час обговорення було наголошено на забезпечення тісних зв’язків між УТФА та КНЕУ у галузі підготовки кадрів, зокрема у роботі журі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку», що в цьому році організований кафедрою в десятий раз.
Колектив кафедри вітає свого колегу Андрія Нікітіна із входженням у керівний склад ГО «УТФА» та бажає йому подальших успіхів у справі розвитку професійних стандартів для фінансових аналітиків в Україні.