Відбувся фінансовий батл "Управління життєвим капіталом"28 Березня 2023р.

«Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє»! Під таким гаслом завершився тиждень Global Money Week 2023!
КНЕУ відзначив цей день фінансовим батлом «Управління життєвим капіталом» в режимі живого спілкування з відчуттям позитивного емоційного обміну!
Фінансовий батл "Управління життєвим капіталом" відбувся 28 березня за підтримки Національний банк України, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, Діловий клуб "Партнер" , Амбасадорів з фінансової грамотності ФГВФО:
Олена Мартинюк, Ірина Коваленко, Віталій Коваленко, Ольга Рузанова, Валентина Касьяненко, Ольга Воловська!

Дякуємо усім учасникам: здобувачам ОПП «Управління фінансовим бізнесом», здобувачам фахового економічного коледжу КНЕУ, учням Згурівська територіальна громада., учням 9 школи м. Бровари, учням 194 школи м. Києва.

Дякуємо нашим меценатам: СК АRX, Dmitry Shulyak, Dmitry Tatarinov, Vitalii Bystranovskyi, Borys Tkachenko, Факультет фінансів КНЕУ імені Вадима Гетьмана!
Дякуємо модератору заходу Tetyana Stetsiuk - це було, неймовірно!

Протестовано різні навички та моделі поведінки! Знайдено відповіді на багато хвилюючих питань!
Для учнів - це можливість безпечно почати осягати дорослий світ.
Для студентів - виявити цінності, які об‘єднують успішних людей.
Вітання і подарунки від ректора - Дмитра Григоровича Лук‘яненка, декана факультету фінансів - Богдана Станіславовича Стеценка, завідувача кафедри банківської справи та страхування - Людмили Олександрівни Примостки, начальника відділу фінансової профосвіти ФГВФО - Олесі Шніцер!
Дякуємо нашим партнерам🔥
Дякуємо усім учасникам🔥
Без подарунку не залишився ніхто