Участь студентської команди у NBU University Challenge31 Жовтня 2023р.

NBU University Challenge "Монетарна політика: виклик НБУ університетам" – це змагання студентських команд закладів вищої освіти України, які аналізують економічну ситуацію в країні та надають рекомендації щодо монетарної політики. Це змагання вже стало традиційним і команда КНЕУ щороку бере участь у цьому челенджі.
Основне завдання команд – підготувати та презентувати власні рекомендації для Правління НБУ щодо монетарної політики. Необхідно обґрунтовано відповісти на ключове питання конкурсу: Якими мають бути рішення Правління НБУ щодо процентних ставок, офіційного курсу та валютних обмежень під час війни і чому?
Від кафедри банківської справи та страхування КНЕУ у змаганні НБУ взяла участь команда в складі студентів факультету фінансів:
- Феодосій Болдирєв (капітан) (5 курс);
- Ярослав Смаковський (3 курс);
- Діана Козачук (3 курс);
- Вадим Кобзар (3 курс).
Координував підготовку викладач-консультант Корнилюк Роман Васильович, д.е.н., професор кафедри банківської справи та страхування.

Командою підготовлено та надіслано на розгляд НБУ дослідницьку роботу в формі презентації. На наступних етапах конкурсу планується оголошення результатів відбору команд-фіналістів (08.11.2023 р.) та в разі допуску – участь у фіналі NBU University Challenge (24.11.2023).
Бажаємо успіху!