«Сучасна валютна політика та особливості її реалізації в Україні»10 Березня 2016р.

10.03.2016 відбулась зустріч присвячена  фаховій дискусії на тему «Сучасна валютна політика та особливості її реалізації в Україні». В даному заході прийняли участь фахівці відомі  в науковій  сфері. Серед них: Абилкасимов Тушат Серикбекович - Перший секретар Посольства Республіки Казахстан в Україні; Аджунер Шевкі Директор в Україні, голова Представництва ЄБР; Аржевітін Станіслав Михайлович- завідувач кафедри банківської справи Фінансово-економічного факультету Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана; Бауманн Габріеле - Керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.