Вітаємо завідувача кафедри Л.О. Примостку та її аспірантку Соколовську Н. з отриманням диплома доктора філософії!17 Березня 2023р.

Диплом доктора філософії (PhD) отримала аспірантка кафедри банківської справи та страхування Соколовська Наталя. 15 лютого на засіданні спеціалізованої вченої ради вона успішно захистила дисертацію на тему «Операційний ризик-менеджмент у банках».
Диплом вручила проректор з наукової роботи КНЕУ, д.е.н., професор Лариса Леонтіївна Антонюк, яка привітала молодого науковця та подарувала монографію «Конкурентні моделі управління якістю вищої освіти у ХХІ столітті» з побажаннями подальших наукових злетів.
Вітаємо Соколовську Н. та її наукового керівника д.е.н., професора Примостку Л.О. з цим науковим досягненням!