Відкрита онлайн-лекція: Застосування ChatGPT у фінансовому бізнесі: стратегічні та практичні можливості20 Квітня 2023р.

20 квітня 2023 року за запрошенням кафедри банківської справи та страхування директор «Leopolis Group» Василь Давидко провів відкриту онлайн-лекцію на тему «Застосування ChatGPT у фінансовому бізнесі: стратегічні та практичні можливості». Лекція зацікавила багатьох слухачів і зібрала велику аудиторію. До обговорення нагальних проблем сучасності доєдналися здобувачі як магістерського, так й бакалаврського рівня, викладачі. Йшлося про нові можливості, які надає нам штучний інтелект, та Їх використання в банківській діяльності, зокрема й для роботи з клієнтами. Спілкування проходило у формі активної бесіди, слухачі задавали питання, адже майбутній інноваційний розвиток людства й банківської та страхової справи цікавить багатьох.
Лекція була цікавою та насиченою.

Щиро дякуємо спікеру Василю Давидко за цікаву, змістовну та інноваційну лекцію та професору кафедри Сергію Ходакевичу за організацію таких зустрічей з практиками і роботодавцями для наших майбутніх випускників.
Відеозапис лекції: