Відбулась гостьова лекція з навчальної дисципліни «Експертна оцінка майна»21 Березня 2023р.

В межах угоди Про співробітництво між КНЕУ імені Вадима Гетьмана та УТО (Українським товариством оцінювачів) відбулась гостьова лекція з навчальної дисципліни «Експертна оцінка майна».
Визнана європейська оцінювачка, Віце-президентка та Заслужена оцінювачка УТО, пані Ірина Іванова на запрошення доцентки Баріди Надії Петрівни, провела 15.03.2023 для студентів спеціальності «Банківський бізнес» гостьову лекцію на тему: "Оцінка нерухомості".
Говорили про те, як оцінювати вартість нерухомості, як на результат оцінки впливає ситуація на ринку, зокрема – війна, як оцінювати збитки, завдані війною, про необхідність розуміння процедури оцінки майна та перспективи оціночної діяльності в час повоєнної відбудови України.
Велика подяка пані Ірині за час, який вона зкорегувала, щоб зустрітися з нами і поділитися своїм практичним досвідом!
Стійкості нам на шляху до Перемоги!