Чергове засідання наукового студентського гуртка26 Жовтня 2016р.

21 жовтня 2016 р. відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» для студентів 3 курсу фінансово-економічного факультету КНЕУ спеціалізації «Кредит». Тема засідання: «Проблеми функціонування валютного ринку в умовах глобалізації економіки». Присутні з великим інтересом заслухали виступи Личаченко Єлізавети («Реальний валютний курс та шляхи його визначення»), Денисенка Данила («Доларизація економіки: передумови та наслідки»), Гіль Оксани («Шляхи подолання доларизації економіки України»), Морясової Ганни («Світова валютна система в умовах глобалізації економіки») та Костриці Катерини («Передумови формування регіональних валютних систем»). У обговоренні зазначених проблем активну участь взяли завідувач кафедри банківської справи д.е.н. С.М. Аржевітін, к.е.н. Н.Г. Заболотна та Н.В. Циганова. Наступне засідання гуртка відбудеться 4 листопада і буде присвячене проблемам функціонування сучасного емісійного механізму і монетарного регулювання.