Засідання наукового студентського гуртка "Гроші та кредит" ( спец. Фінанси)29 Листопада 2016р.

29.11.2016 відбулось заключне ( в цьому семестрі) засідання наукового гуртка "Гроші та кредит" (спец. Фінанси). На засіданні було обговорено наступні питання:
Донських Юнія "Дистанційне банківське обслуговування клієнтів та напрямки його розвитку";  Загорійчук Тетяна «Проблеми кредитування малого і середнього бізнесу»; Катерина Коротич " Кредитні деривативи як новітні інструменти в банківському кредитуванні."; Гавриленко  Юлія «Операції комерційних банків з цінними паперами». Присутні викладачі к.е.н., доц. Білошапка В.С та ст. викладач Чершнєв Ю.В..  Було розглянуто цілий ряд актуальних питань та проблем. Окремо хотілось поядкувати всім хто долучався до проведення даних засідання протягом календарного року, особливо студентству за високий рівень підготовки до кожного засідання!
                                                 З повагою науковий керівник Денисенко А.В.