Чергове засідання студентського наукового гуртка "Гроші та кредит" (спец."Банківська справа")07 Жовтня 2016р.

7 жовтня 2016 р. відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» для студентів 3 курсу ФЕФ спеціалізації «Кредит» (керівник – доцент кафедри банківської справи Н.В. Циганова). Тема засідання: «Інфляція та антиінфляційне регулювання в Україні».Присутні з великим інтересом заслухали виступи Ярошенко Сергія («Інфляційні процеси в Україні»), Шиян Анастасії («Соціальні та економічні наслідки інфляції»), Мазуленко Анни («Вимірювання інфляції у сучасних умовах»), Кондратенко Валентини («Антиінфляційна політика НБУ»),Шинкарьова Юрія («Запровадження таргетування інфляції в Україні») та Кольби Ганни («Зарубіжний досвід таргетування інфляції та проблеми запровадження в Україні»). Наступне засідання гуртка відбудеться 21 жовтня і буде присвячене проблемам функціонування валютного ринку в умовах глобалізації економіки.