Чергове засідання наукового студентського гуртка "Гроші та кредит" спец. "Фінанси"05 Жовтня 2016р.

05.10.2016 відбулося чергове засідання наукового гуртка "Гроші та кредит" ( спец. "Фінанси"). Присутні мали можливість заслухати доповіді студентів 10 групи третього курсу: Дорощук Анни та Матвійчук Діани- "Центральні міжнародні фінансово-кредитні установи та їх характеристика" та Меклеша Віталія -"Інституційні засади ефективної  монетарної політики  в умовах забезпечення  стратегії інфляційног таргетування". Відкриті теми викликали жваві дискусії серед присутніх.
Окремо хотіли подякувати студентству за активну участь в наукових заходах кафедри, а також викладачам кафедри в особі д.е.н.,проф. завідувача кафедри банківської справи Аржевітіна С.М., к.е.н., доц. Білошапки В.С. та старшого викладача Чершнєва Ю.В. за інтерес до студентської науки.