Обговорення проблем банківського сектору в умовах воєнного стану на засіданні наукового студентського гуртка08 Травня 2023р.

Плідно пройшло останнє у цьому семестрі засідання наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» кафедри банківської справи та страхування. Студенти-банкіри доповідали про результати досліджень стану банківської системи, кредитування бізнесу, регулятивних заходів НБУ та їх впливу на економіку. Виступ Козачук Діани (ФБ-201) на тему «Монетарна політика НБУ в умовах економічної дестабілізації» викликав жваву дискусію щодо процентної політики Нацбанку та її впливу на грошову сферу і діяльність економічних суб’єктів. Жученя Віра (ФБ-201) у доповіді «Роль банківського кредитування у забезпеченні економічного зростання» наголосила на необхідності системної підтримки розвитку окремих секторів економіки і висловила ряд пропозицій щодо стимулювання банківського кредитування бізнесу, які отримали схвалення слухачів. За результатами дослідження студентам рекомендовано підготувати виступи на щорічну ювілейну студентську конференцію КНЕУ «Інноваційні проєкти для післявоєнного відновлення та розвитку України».