Обговорення проблем банківського сектору11 Листопада 2022р.

Останнє у цьому семестрі засідання наукового студентського гуртка «Гроші та кредит» кафедри банківської справи та страхування КНЕУ.
Дискутували щодо проблем і перспектив розвитку банківських систем, структурних змін, регулятивних вимог тощо. Обговорили стан банківської системи України в умовах війни, банківські ризики в умовах воєнного стану (Гладишенко Микола, ФБ-301), розвиток інфраструктури банківської системи України (Ткаченко Олександр, ФУ-202), структурні зміни та роль іноземних банків (Панченко Богдан, ФБ-301), значення довіри до банків і шляхи її відновлення (Багнюк Юлія, ФБ-301). Гузенко Анастасія (ФБ-301) підготувала доповідь про тенденції розвитку зарубіжного банкінгу, зокрема – ісламських банків.
Попереду у студентів останні заняття, сесія, невеликий відпочинок. А у лютому 2023 р. продовжимо роботу гуртка і обговоримо інновації на ринку банківських послуг.