Відбулося чергове засідання наукового гуртка по «Грошам та кредиту», керівник доц. Брегеда О.А.06 Грудня 2022р.

6.12.22 року на кафедрі банківської справи та страхування відбулося останнє в цьому році засідання наукового гуртка по «Грошам та кредиту», керівник доц. Брегеда О.А., де обговорювались питання інновацій в банківській діяльності і функціонування банків в умовах воєнного стану.
Курсеітова Анастасія презентувала свою роботу на тему «Інновації банківського бізнесу», де охопила сучасні моделі функціонування банків, нові технології та рішення.
Питання розвитку каналів продажу банківських послуг висвітлила в своїй роботі «Дистанційний банкінг в Україні та світі» Власенко Юлія. Вона показала основні етапи становлення дистанційного банкінгу, розвиток онлайн банкінгу в поточних умовах.
Кубаєнко Софія розказала про «Особливості функціонування віртуальних банків», розкрила їх сутність, передумови та шляхи створення і функціонування, виділила найбільш відомі банки світу та найбільш популярні в розрізі країн. Також коротко охарактеризувала діяльність кожного віртуального банку в Україні, окреслила причини стримування їх розвитку.
В кінці засідання наукового гуртка з запланованою на попередньому засіданні темою «Структура та динаміка світових золотовалютних резервів» виступила Вакалюк Анастасія. Були розглянуті питання важливості і призначення золотовалютних резервів, визначення критеріїв їх достатності та оптимального рівня, структури. Завершилась презентація аналізом динаміки і структури золотовалютних резервів в Україні, причин такої ситуації.
Засідання наукового гуртка проходило цікаво і насичено. Значна кількість учасників свідчить про великий інтерес до розглянутих питань та важливості їх обговорення.
Дякуємо всім учасникам, які протягом семестру брали активну участь у роботі гуртка і обговоренні тем. Сподіваємось що учасники отримали багато цікавої і корисної інформації, яка стана в нагоді в їх майбутній професійній діяльності, а робота наукового гуртка буде продовжена в наступному році.