Наукова робота студентів триває30 Вересня 2022р.

З початком навчального року продовжив роботу науковий студентський гурток «Гроші та кредит» кафедри банківської справи та страхування КНЕУ для студентів 2-3 курсів факультету фінансів (керівник – проф. Н.В. Циганова). Перше тематичне засідання присвятили обговоренню проблем функціонування грошей та платіжних систем в умовах військового стану. Журавель Денис (група ФУ-202) підготував доповідь «Грошова система України в умовах воєнного стану». Кобзар Вадим (ФУ-201) розказав про сучасні інфляційні процеси в Україні та своє бачення вирішення проблем. Росоха Ярина (ФУ-201) доповіла про своє дослідження сучасних форм розрахунків в Україні, а Вербіцька Ірина (ФУ-202) проаналізувала стан розрахунків населення, проблеми та перспективи використання кредитних карток. Неплюєва Ярина (ФУ-201) підготувала виступ на тему інновацій у платіжній сфері, студенти обговорювали проблеми емісії та використання криптоактивів, електронних грошей, досвід фінтех та ін. Наступне засідання заплановане на 28 жовтня і буде присвячене проблемам кредитування в Україні та світі.