Інформація для студентства16 Травня 2017р.

А ви знали, що в нашому університеті діє бізнес-інкубатор YEP? YEP- це перша в Україні мережа академічних бізнес-інкубаторів, що наразі працює в чотирьох провідних університетах країни: КНЕУ ім. В. Гетьмана, НАУ, КНУ ім. Т. Шевченка та ДонНТУ. Для роботи в інкубаторі була сформована локальна команда зі студентів нашого університету, які повністю координують резидентів YEP в КНЕУ. Наразі учасниками інкубаційної програми є 7 стартапів та 10 індивідуальних учасників, що мають можливість пройти повний курс навчання та отримати менторську допомогу від провідних експертів України, Польщі, Ізраїлю та Естонії. Інкубаційна програма завершиться Демо Днем 8-го червня, на якому стартапи представлять свої проекти перед представниками бізнес-спільноти. Нещодавно YEP було обрано найкращим проектом, що розвиває стартап-екосистему міста на конкурсі в Амстердамі, і тому вони будуть приймати участь у The Next Web City Summit 2017, що відбудеться 18-19 травня у Нідерландах!